Over ons

De financieel adviseur bij u in de buurt
U kiest voor Handass Verzekeringen, al bijna 20 jaar een begrip in uw regio. In Vessem, Middelbeers en en Hilvarenbeek zijn we er voor u als het gaat om uw verzekeringen, hypotheek of bankzaken. Dichtbij, gewoon bij u om de hoek. Uw wensen en mogelijkheden zijn altijd ons uitgangspunt. Daarbij kunt u altijd rekenen op onze financiële kennis en kunde. Samen met vertrouwen en vriendelijkheid zijn dat de pijlers onder onze dienstverlening. We luisteren, informeren u en bieden u de juiste oplossing. Dichtbij betekent ook dat we vertrouwen heel belangrijk vinden. Door ons persoonlijk contact zijn wij altijd bereikbaar en vinden wij het vooral fijn om u persoonlijk te kennen en te helpen. Als u voor ons kantoor kiest, schept dat voor ons verplichtingen. Zo voelen wij dat. Daarom maken wij waar wat wij zeggen en doen we wat we beloven!


Altijd dichtbij
U profiteert altijd van onze expertise en de betrokken service van een lokaal/regionaal advieskantoor. Wij bieden een compleet pakket financiële diensten.

  • Particuliere Schadeverzekeringen

  • Zakelijke Schadeverzekeringen

  • Levensverzekeringen

  • Zorgverzekeringen

  • Hypotheken

  • Lenen

  • Particuliere & zakelijke bankproducten

Wij zijn ook Zelfstandig Adviseur van RegioBank. In Vessem en Middelbeers stapt u gewoon bij ons binnen voor al uw financiële zaken. Bekend, vertrouwd en altijd heel dichtbij! 
 

Het Team

Een bedrijf wordt gemaakt door haar medewerkers. Hieronder treft u een overzicht van onze teamleden aan.

Pieter van der Steen

Functie: Directeur - Financieel Adviseur
E-mailadres: Pieter@handass.nl

Tonny Heijnen

Functie: Directrice - Verzekeringsadviseur
E-mailadres: Tonny@handass.nl

Ruuth Dane

Functie: Bankadviseur
E-mailadres: Ruuth@handass.nl

Maurice Lewiszong

Functie: Financieel Adviseur
E-mailadres: Maurice@handass.nl

Erik Gommers

Functie: Financieel Adviseur
E-mailadres: erik@handass.nl

Bram van der Steen

Functie: Hypotheekondersteuner
E-mailadres: Bram@handass.nl

Stijn Hellegers

Functie: Verzekeringsadviseur
E-mailadres: Stijn@handass.nl

Mark Faes

Functie: Verzekeringsadviseur
E-mailadres: Mark@handass.nl

Judith Donkers

Functie: Verzekeringsadviseur
E-mailadres: Judith@handass.nl

Sonja Lavrijssen

Functie: Schadebehandelaar
E-mailadres: Sonja@handass.nl

Lian Schellekens

Functie: Bankadviseur
E-mailadres: Lian@handass.nl

Lydia van der Heijden

Functie: Bankadviseur
E-mailadres: Lydia@handass.nl

Tom van der Steen

Functie: Bankadviseur
E-mailadres: tom@handass.nl