Ons team

Samen sterk

Met man en macht werken wij er dagelijks aan om onze klanten zo goed mogelijk te adviseren over en ondersteunen met hun financiële zaken. Dankzij ons veelzijdige team met een breed scala aan kennis over bankzaken, hypotheken en verzekeringen is er altijd iemand aanwezig die u persoonlijk en professioneel kan bijstaan. Maak kennis met ons gezellige team!

Pieter van der Steen

Functie: Directeur & Financieel Adviseur
E-mailadres: Pieter@handass.nl

Tonny Heijnen

Functie: Directrice & Verzekeringsadviseur
E-mailadres: Tonny@handass.nl

Sonja Lavrijssen

Functie: Schadebehandelaar
E-mailadres: Sonja@handass.nl

Stijn Hellegers

Functie: Verzekeringsadviseur
E-mailadres: Stijn@handass.nl

Bea van Kol

Functie: Verzekeringsadviseur Zakelijk
E-mailadres: bea@handass.nl

Lian Schellekens

Functie: Bankadviseur
E-mailadres: Lian@handass.nl

Lydia van der Heijden

Functie: Bankadviseur
E-mailadres: Lydia@handass.nl

Tom van der Steen

Functie: Bank- en Verzekeringsadviseur
E-mailadres: tom@handass.nl

Bram van der Steen

Functie: Financieel adviseur
E-mailadres: Bram@handass.nl

Jaap Smits

Functie: Bank- en Verzekeringsadviseur
E-mailadres: Jaap@handass.nl

Erik Gommers

Functie: Financieel Adviseur
E-mailadres: erik@handass.nl

Vera Steens

Functie: Financieel Adviseur
E-mailadres: Vera@handass.nl