Ons team

Samen sterk

Met man en macht werken wij er dagelijks aan om onze klanten zo goed mogelijk te adviseren over en ondersteunen met hun financiële zaken. Dankzij ons veelzijdige team met een breed scala aan kennis over bankzaken, hypotheken en verzekeringen is er altijd iemand aanwezig die u persoonlijk en professioneel kan bijstaan. Maak kennis met ons gezellige team!

Tonny Heijnen

Afdeling: Verzekeringen
Functie: Directrice - Verzekeringsadviseur
E-mailadres: Tonny@handass.nl

Pieter van der Steen

Functie: Directeur - Financieel Adviseur
E-mailadres: Pieter@handass.nl

Sonja Lavrijssen

Afdeling: Verzekeringen
Functie: Schadebehandelaar
E-mailadres: Sonja@handass.nl

Stijn Hellegers

Afdeling: Verzekeringen
Functie: Verzekeringsadviseur
E-mailadres: Stijn@handass.nl

Bea van Kol

Afdeling: Verzekeringen
Functie: Verzekeringsadviseur
E-mailadres: bea@handass.nl

Lian Schellekens

Afdeling: Bankzaken
Functie: Bankadviseur
E-mailadres: Lian@handass.nl

Lydia van der Heijden

Afdeling: Bankzaken
Functie: Bankadviseur
E-mailadres: Lydia@handass.nl

Jaap Smits

Afdeling: Bankzaken
Functie: Bankadviseur
E-mailadres: Jaap@handass.nl

Vera Steens

Afdeling: Financieel adviseur
E-mailadres: Vera@handass.nl

Bram van der Steen

Functie: Financieel adviseur
E-mailadres: Bram@handass.nl

Erik Gommers

Functie: Financieel Adviseur
E-mailadres: erik@handass.nl

Tom van der Steen

Functie: Bank en verzekeringsadviseur
E-mailadres: tom@handass.nl